Zaman ve Mekan Tanımayan
Sınırsız Tatlar

MADO’nun Kahramanmaraş’ta başlayan lezzet yolculuğu bugün dünyaya yayılmış durumda. Dondurma, sütlü ve şerbetli tatlılar, Türk mutfağının zengin çeşitleri ile hizmet sektöründe yenilik yaratan Mado; kaliteli sunumu, özenli işçiliği, başka hiçbir dondurmada kullanılmayan dövme ustalığı, Ar-Ge yatırımları ile hem Türkiye’de hem de dünyada bir marka.

TSE’den patentini aldığı, tamamı kendine özgü MADO dondurmalarını bugün dünyanın birçok noktasında tüketicilere ulaştırmanın ayrıcalığını yaşıyor.

29 ülkede 75’den fazla şube ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Kahramanmaraş Dondurması’nın Roma dondurması gibi dünyaca bilinmesini sağlayan Mado, yurtdışına verdiği franchisingler aracılığıyla, bir dünya markası olma yolunda sağlam adımlar atıyor. Büyük üretim kapasitesi ve dondurma tüketiminde yurtiçinde söz sahibi olan Mado, yurtdışında da sektörünün önde gelen değerlerinden biri haline geldi.

Master Franchise anlaşmaları ile yabancı yatırım ortaklarına öncelikli dondurma ve yerel tüketim alışkanlıklarına göre belirlenmiş farklı menüleri sunan Mado, küçülen ve mesafelerin kısaldığı dünyada gerek teknoloji gerek ise altyapı olarak üstün olduğu değerler ile Türk bayrağını dünyanın birçok farklı noktasında dalgalandırıyor.

Mado, tüketim alışkanlıklarının bölgelere göre değişkenlik gösterdiği gıda sektöründe sahip olduğu “Know-How”ı, pazar bilgisi ve deneyimleri ve markaya değer katacak yatırım partnerleri ile uluslararası ticaretini geliştirmeye devam ediyor.

MADO Yurtdışı Franchise Olmak İçin Aranan Özellikler