Haberler

Mado; şimdi Bahreyn'de!
Mado; şimdi Bahreyn'de!
 

MADO; Avustralya, Azerbaycan Bakü, KKTC, Irak, Katar, Dubai, Rusya, Bulgaristan ve Suudi Arabistan’dan sonra şimdi de Bahreyn’de…

Gittiği her bölgeye, Türk tatlarını tanıtmayı görev edinen, Kahramanmaraş Dondurmasını bir marka haline getiren MADO, bayrağını bu kez Bahreyn’de dalgalandırıyor. Türkiye’nin lider markası MADO, Bahreyn’de hem MADO Cafe, hem de Künefeci açtı.

Köklerine bağlılığını aslına sadık kalarak ürettikleriyle gösteren MADO, yeni açtığı şubeleriyle, dünyada tanınmaya devam ediyor. 150 yıllık dondurmacılık deneyimini ilk günkü tadında ve heyecanla koruyan MADO, Bahreyn’de açtığı MADO CAFE ve KÜNEFECİ şubeleriyle, Bahreynli müşterilerine “Efsanevi Türk Tatlarını” tanıtıyor.

EFSANEVİ TÜRK TATLARI KÜNEFECİ’DE…

Yaşar Dondurma ve Gıda A.Ş. çatısı altında oluşan yeni marka KÜNEFECİ; Bahreynli müşterilerine, bol çeşitli ve sağlıklı Türk yemeklerini tanıtıyor. “Efsanevi Türk Tatları” konseptiyle hizmet verecek olan KÜNEFECİ, zengin çeşitlerin bulunduğu dondurma tezgahının yanı sıra, iskender usulü köfteden, simitli tosta, kahvaltı tabağından, kaymaklı böreğe, tavuklu pilavdan, sebzeli omlete kadar bin bir çeşit lezzeti Bahreynlilerle buluşturuyor.