MADO Mado - Anasayfa
Anasayfa / Mado Cafe / Mado Cafe Hakkında

Mado Cafe Hakkında

Dondurmanın yaz aylarında elde külahlarda yendiği günleri, keyifle, oturarak yaz kış yeme alışkanlığına dönüştüren bir ilk Mado Cafeler...

1992’de İstanbul Caddebostan’da açılan ilk konsept kafenin ardından bütün ülkede bir çok şehirde açılan kafelerle kısa zamanda dondurma ve dondurmayla birlikte yenilen tatlıların, kaliteli kahveler eşliğinde sunulduğu özel mekanlara dönüştü. Bugün yurtiçinde 300’ü aşkın adreste Mado Cafe var. Yurtdışında ise şimdilik Dubai, Kuveyt,Bahreyn,Azerbeycan Nahçivan, Çin, Hollanda, Qatar, Irak Bağdat, Irak Erbil, Azerbeycan, Suudi Arabistan, Kıbrıs, ve Bulgaristan’da toplam 31 Mado Cafe bulunuyor.

Gerçek dondurmayı aynı tat ve kalitede yurtiçi ve yurt dışındaki dondurma severlere sunan Mado, Türkiye’nin ve dünyanın farklı noktalarına ulaşmak için amaçladığı zincir kafelerle dondurmayı mevsimsiz tatlı haline getirdi. Ve bu kafelerle yeni alışkanlıkların doğmasını sağladı. Dondurmanın yanında, lezzetli börekleri, tatlıları ve salebi ile Mado Cafeler sunum zenginliğiyle de farklı taleplere cevap verir hale geldi.

Mado Cafeler, gördüğü ilgi sonucunda ilk altı ayında 20 şubelik bir zincir ile önemli bir franchising markası olacağının da sinyallerini vermiş oldu. Yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da pek çok satış noktasında tüketicileriyle buluşan Mado, standardinasyon ve kalitesinden ödün vermemesinin karşılığını, 2002 yılında Türkiye’nin Franchising sistemini en iyi uygulayan markası ödülü ile aldı.

Mado Cafeler

Ev sıcaklığında keyifli anların paylaşıldığı Mado Cafeler, geleneksel tatların yeni biçimlerde sunulduğu samimi mekanlardır. Mado lezzetlerini Mado Cafeler'de yemek ayrıcalıktır.