Marsu

Bizim için su doğallıktır
El değmemiş dağlardan süzülen saflıktır, doğanın verdiği en büyük armağandır. Sevgi ve paylaşımdır.

El değmemiş doğası ve çağıldayan kaynaklarıyla ünlü Kahramanmaraş’ın Arkıt Kaynağı’ndan doğan saflık; Marsu. Binlerce ağaçla kaplı oksijen dolu dağlarından gelen bu su, Kahramanmaraş Tekir’de, en yeni teknolojilerle kurulan MADO Marsu Tesislerinde el değmeden şişeleniyor. Dengeli içeriği ve doğal mineralleriyle bizim için su, MARSU.

Marsu Su Doğal Kaynak Suyumuz;
Kahramanmaraş’a 60 Km uzaklıkta Tekir yaylasında 1213 metre rakımda yer alan ARKIT Su kaynağı olup; 2009 yılında İl Özel İdaresi’nden kiralanmış, 4361 metre, yaklaşık 4,5 km’lik isale hattı ile Akdeniz’i Karadeniz’e bağlayan D825 karayolunun üzerinde yer alan Fabrikamıza ulaştırılmıştır. Yatırımımız içinde İki adet pet hattı, bir adet cam hattı bulunmakta ve tamamen makinelerimiz yurt dışı İtalyan Menşeli, tam otomatik makineler olup kapalı entegre sistemde çalışmaktadır. Bizim İçin Su baş tacıdır. En büyük değerdir... Geleceğimiz, Yaşam kaynağımız, Sağlığımızdır.

Marsu Su Pet şişe ve cam şişe olarak toplam 8 tip ürün çeşitliliğinde 500.000.000 adet ambalajlı Doğal Kaynak suyu üretimi gerçekleştirilecektir.